Logo Miasto Zwoleń

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 7131
W sumie: 58288

News

News zdjęcie id 269

Powiatowo-gminny Dzień Kobiet

09.03.2017

 

 

 

W środę, 8 marca w sali widowiskowej Domu Kultury w Zwoleniu odbyły się powiatowo-gminne obchody Dnia Kobiet. W uroczystościach uczestniczyły panie pracujące zawodowo i społecznie zarówno w Gminie Zwoleń, jak i w Starostwie Powiatowym w Zwoleniu. Były piękne życzenia od panów, kwiaty i słodkie upominki. Wspólne świętowanie umilił wszystkim zespół folklorystyczny „Piątkowy Stok”.

 

Tradycyjnie organizatorami uroczystości byli panowie. W tym roku na wysokości zadania stanęli:  zastępca Burmistrz Zwolenia Włodzimierz Kabus, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Sobieszek, sekretarz Gminy Zwoleń Jan Nowakowski, Starosta Zwoleński Waldemar Urbański, wicestarosta Arkadiusz Sulima i przewodniczący Rady Powiatu Edward Rybak. 

 

Część oficjalną uroczystości poprowadził, jak co roku Krzysztof Małek, który w imieniu Dyrektor Domu Kultury Anny Wieczerzyńskiej złożył najserdeczniejsze życzenia nie tylko Paniom ale również wszystkim mężczyznom z okazji zbliżającego się Dnia Mężczyzny. 

 

Życzenia zaproszonym paniom składali ze sceny: zastępca Burmistrz Zwolenia Włodzimierz Kabus, Starosta Zwoleński Waldemar Urbański oraz przewodniczący Rady Powiatu Edward Rybak. Panowie życzyli paniom nie tylko zdrowia, miłości i uśmiechu na co dzień ale również rozwoju zawodowego i wszelkiej pomyślności, a także cierpliwości do mężczyzn. Zastępca Burmistrz Zwolenia Włodzimierz Kabus przypominając przypowieść o czterech świecach i małym dziecku życzył wszystkim Paniom, tego by nigdy w ich życiu nie zabrakło nadziei.

 

W imieniu zaproszonych pań kwiaty na scenie odebrały: Maria Kalbarczyk – skarbnik Gminy Zwoleń, Edyta Sulima – sekretarz powiatu zwoleńskiego, Elżbieta Lange – skarbnik powiatu oraz Teresa Pancerz-Pyrka - wójt Gminy Kazanów.

 

W imieniu wszystkich Kobiet Panom za piękną uroczystość i kwiaty podziękowała Edyta Sulima – sekretarz powiatu 

 

O dobry humor wszystkich gości zadbał zespół folklorystyczny „Piątkowy Stok”. Artyści wykonali największe przeboje poświęcone i zadedykowane kobietom, a także przybliżyli obecnym sens obchodów Dnia Kobiet.

 

Każda z pań na zakończenie otrzymała słodki upominek oraz pięknego żółtego tulipana, a po części oficjalnej wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

 

 

 

MC

 

 

Burmistrz zaprasza

<p>Arkadiusz Sulima</p>

Arkadiusz Sulima

Przyjęcia interesantów:

w sprawach skarg i wniosków -
w poniedziałki w godz. 1530-1600

w pozostałych sprawach -
w czwartki w godz. 1000-1400

Urząd Miejski w Zwoleniu

Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
tel. 48 676-22-10
fax 48 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.