Logo Miasto Zwoleń

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 5612
W sumie: 56769

News

News zdjęcie id 1338

Znamy zwycięzcę tegorocznej edycji Ukrytego Talentu! Za nami wielki finał on-line z gwiazdami w roli jurorów

03.07.2020

 

 

 

 

Po raz drugi w ogóle, a po raz pierwszy w sieci miał miejsce cieszący się ogromną popularnością w regionie, zwoleński Ukryty Talent. W jury zasiadły znane i lubiane osoby: członkowie Kabaretu Łowcy B, prezenter radiowy Wojciech Szymański oraz frontman zespołu Silvers Łukasz Wnuk. Zwyciężczynią tegorocznego talent show została niezwykle utalentowana wokalistka Zuzanna Gajor!

 

W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa nie było możliwe przeprowadzenie konkursu w tradycyjnej formie, w zwoleńskim Kinie Świt, przy udziale licznie zgromadzonej widowni. Wydarzenie zostało przeniesione do Internetu. Organizatorzy dołożyli jednak wszelkich starań, aby formuła konkursu była nadal ciekawa dla widzów.

– Przy wielkim zaangażowaniu pomysłodawcy i koordynatora konkursu Jakuba Długołęckiego oraz innych pracowników Domu Kultury w Zwoleniu powstał film z tegorocznego wielkiego finału Ukrytego Talentu, który został opublikowany na kanale youtube naszej placówki. Zawiera on występy uczestników wydarzenia oraz oceny jury, czyli zachowuje formułę, jaka była obecna podczas pierwszej edycji na żywo. Pomimo, że w Internecie, chcieliśmy maksymalnie oddać ówczesny charakter talent show i towarzyszące mu emocje, a podkreślić należy, że były one ogromne. Myślę, że dzięki ciekawym gościom i doskonałemu montażowi, udało nam się to osiągnąć – powiedziała Anna Wieczerzyńska, dyrektor Domu Kultury w Zwoleniu.

 

Znani i lubiani wybrali zwycięzców

 

.

 

Występy uczestników talent show oceniała komisja konkursowa, w skład której weszli między innymi członkowie Kabaretu Łowcy B: Bartosz Góra (Góra), Sławomir Szczęch (Zlew), Maciej Szczęch (Maćkowy Potwór). Występy oceniał także instruktor teatralny, pedagog, znany prezenter Radia ESKA oraz konferansjer Wojciech Szymański, a także klawiszowiec, basista, wokalista, konferansjer, frontman i współtwórca zespołu muzycznego SILVERS Łukasz Wnuk.

Swoje talenty zaprezentowali wokaliści, tancerze, gimnastycy, instrumentaliści i zespoły muzyczne. – Wielkie brawa należą się wszystkim uczestnikom konkursu. Trzeba mieć dużą odwagę, aby na tak szerokim forum zaprezentować swój, często jeszcze ukryty talent i poddać się ocenie innych. Dlatego każdy, kto wziął udział w konkursie zasługuje na gratulacje – powiedział juror Łukasz Wnuk.

Formuła oceny była bardzo profesjonalna. Jurorzy wypowiadali się na temat występów uczestników. Jak na prawdziwy talent show dużego formatu przystało, nie zabrakło dowcipów i wspaniałej atmosfery.

 

Utalentowani laureaci

Pierwsze miejsce w tegorocznej edycji Ukrytego Talentu zdobyła Zuzanna Gajor, która oczarowała jurorów swoim śpiewem. Drugie miejsce zajął Zespół Tańca Excellent. Trzecia lokata została przyznana młodej tancerce Patrycji Rybak. Nagrody pieniężne dla zdobywców trzech pierwszych miejsc ufundowała firma GIGA Komputer.

Jury przyznało również dwa równorzędne wyróżnienia ufundowane przez Członka Zarządu Powiatu w Zwoleniu Mirosława Chołuja, firmę GIGA Komputer oraz Dom Kultury w Zwoleniu. Wyróżnienie za recytację otrzymała Julia Winiarska, za śpiew Aleksandra Maksim.

W konkursie została przyznana także nagroda Burmistrza Zwolenia Arkadiusza Sulimy dla Julii Hajduk, niezwykle utalentowanej mażoretki Młodzieżowej Orkiestry Dętej Miasta Zwolenia. Nagroda Dyrektora Domu Kultury w Zwoleniu trafiła do Mai Walkiewicz.

Swojego laureata wybrali również widzowie. Nagrodę publiczności ufundowaną przez Dom Kultury w Zwoleniu otrzymał Zespół Tańca Excellent za taniec „Światło jest w każdym”, który zdobył największą liczbę polubień w wyniku głosowania na Facebooku.

- Ukryty Talent to pierwsze tego typu wydarzenie w Zwoleniu. Nie było tu jeszcze takiego konkursu, w którym absolutnie każdy mógłby się zaprezentować. Poprzednia edycja cieszyła się ogromną popularnością w regionie, dlatego cieszę się, że w tym roku, pomimo pandemii i związanej z nią przymusową zmianą formuły wydarzenia, talent show mógł się jednak odbyć. Dziękuję za to dyrektor Domu Kultury Annie Wieczerzyńskiej, pomysłodawcy i koordynatorowi konkursu Jakubowi Długołęckiemu oraz pozostałym pracownikom placówki. Cieszę się, że stan epidemii nie zatrzymał zwoleńskiej kultury. Być może nasz lokalny Ukryty Talent stanie się trampoliną do sukcesu jego uczestników, którzy nabiorą pewności siebie i zaprezentują swoje zdolności jeszcze szerszej publiczności – podsumował Arkadiusz Sulima, burmistrz Zwolenia.

Organizatorem konkursu Ukryty Talent był Dom Kultury w Zwoleniu.

 

Burmistrz zaprasza

<p>Arkadiusz Sulima</p>

Arkadiusz Sulima

Przyjęcia interesantów:

w sprawach skarg i wniosków -
w poniedziałki w godz. 1530-1600

w pozostałych sprawach -
w czwartki w godz. 1000-1400

Urząd Miejski w Zwoleniu

Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
tel. 48 676-22-10
fax 48 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.