Logo Miasto Zwoleń

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 5615
W sumie: 56772

News

News zdjęcie id 1151

Uroczyste pożegnanie Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu mł. insp. Jarosława Popczyńskiego

22.11.2019

 

 

 

W czwartek, 21 listopada podczas uroczystej zbiórki, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji zs.  w Radomiu insp. Michał Ledzion wręczył mł. insp. Jarosławowi Popczyńskiemu rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji Zbigniewa Mikołajczyka o odwołaniu go ze stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu. Obowiązki na tym stanowisku powierzono kom. Mariuszowi Medweckiemu.

 

Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku inspektorowi Michałowi Ledzion.

 

Następnie inspektor Zespołu Wspomagającego Agnieszka Kołdej odczytała rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu mł. insp. Zbigniewa Mikołajczyka o odwołaniu ze stanowiska mł. insp. Jarosława Popczyńskiego oraz o powierzeniu obowiązków na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Zwoleniu kom. Mariuszowi Medweckiemu.

 

Jarosław Popczyński po 23 latach i 6 miesiącach w służbie odszedł na zasłużoną emeryturę. Warto podkreślić, że komendantem zwoleńskiej policji był od lutego 2016 roku.

 

Jarosław Popczyński podziękował przedstawicielom lokalnych samorządów za wsparcie i wzorową współpracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu zwoleńskiego. Słowa podziękowania skierował także do kadry kierowniczej, policjantów i pracowników cywilnych Policji

 

Podczas uroczystości nie zabrakło życzeń i uścisków dłoni od osób, które przez niemalże 4 lata współpracowali z mł. insp. Jarosławem Popczyńskim. Podziękowania za wzorową służbę popłynęły nie tylko od insp. Michała Ledziona ale także od przedstawicieli władzy samorządowej.

 

Popczyński w dowód uznania z rąk insp. Michała Ledziona otrzymał Szablę Generalską.

 

Wiele ciepłych słów do odchodzącego na emeryturę komendanta skierował burmistrz Zwolenia Arkadiusz Sulima.

 

- W związku z zakończeniem służby w Policji składam Panu serdeczne podziękowania za ofiarną i pełną poświęcenia służbę na rzecz mieszkańców Miasta i Gminy Zwoleń. Jestem przekonany, że czas poświęcony realizacji zawodowych planów i przedsięwzięć przyniósł Panu wiele osobistej satysfakcji. Życzę wszelkiej pomyślności, a także zadowolenia z podejmowania kolejnych wyzwań w życiu osobistym. Obejmującemu w dniu dzisiejszym obowiązki komendanta komisarzowi Mariuszowi Madweckiemu życzę wiele wytrwałości i samozaparcia w dążeniu do zamierzonych celów. – mówił burmistrz Arkadiusz Sulima

 


Pełnienie obowiązków na stanowisku szefa zwoleńskich policjantów Komendant Wojewódzki zs. w Radomiu powierzył kom. Mariuszowi Medweckiemu, który ostatnio pełnił służbę w Wydziale Kadr i Szkolenia KWP zs. w Radomiu.

 

 

Burmistrz zaprasza

<p>Arkadiusz Sulima</p>

Arkadiusz Sulima

Przyjęcia interesantów:

w sprawach skarg i wniosków -
w poniedziałki w godz. 1530-1600

w pozostałych sprawach -
w czwartki w godz. 1000-1400

Urząd Miejski w Zwoleniu

Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
tel. 48 676-22-10
fax 48 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

sierpień 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.