Logo Miasto Zwoleń

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 12006
W sumie: 49383

News

Oficjalny komunikat dotyczący wizyty Pana posła Marka Suskiego i działaczy PiS przed Urzędem w dniu 29 października

31.10.2018

W związku z krążącymi w środowisku nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi rzekomego niewyrażenia zgody przez Władze Zwolenia  na wejście do Urzędu Miejskiego Panu Ministrowi Sportu Witoldowi Bańce, Panu posłowi Markowi Suskiemu i działaczom PiS w celu spotkania się z mieszkańcami pragniemy je wyjaśnić.

W poniedziałek, 29 października przed godziną 16 przed Urzędem Miejskim w Zwoleniu  spotkali się z Panem posłem Markiem Suskim działacze PiS. Na spotkaniu obecni byli także redaktorzy kilku stacji, którzy rejestrowali na bieżąco towarzyszące wydarzenia. Poseł Suski udzielając wywiadu, powiedział, że nie wyrażono zgody na wejście do Urzędu, co uniemożliwiło w jego mniemaniu mieszkańcom spotkanie z Ministrem Sportu. Zebrani przed Urzędem twierdzili, że Urząd jest zamknięty i nieczynny.

Pragniemy poinformować, że informacje te są nieprawdziwe. Po pierwsze wydarzenia te miały miejsce w poniedziałek, kiedy to Urząd czynny jest od godz. 8.00 do 16.00, po drugie Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska widząc, co się dzieje przed Urzędem wyszła do zgromadzonych (na placu znajdowała się około 15 osobowa grupa). Po przywitaniu się z obecnymi Burmistrz zaprosiła zebranych do środka Urzędu. Usłyszała jednak od Pana posła, że nie mają zgody na wejście, więc nie wejdą, dlatego też Burmistrz zaprosiła wszystkich ponownie.

Mimo osobistego zaproszenia przez Burmistrz Bogusławę Jaworską obecni przed Urzędem Panowie nie tylko  nie skorzystali z zaproszenia ale nadal informowali media, że zostali źle potraktowani.

Organizatorzy poniedziałkowego spotkania z Ministrem Sportu oraz Panem posłem nie zwrócili się do Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej z prośbą o skorzystanie z sali narad. Do Urzędu w tej sprawie nie wpłynęło także żadne oficjalne pismo. Ponadto nie zwrócono się również do Burmistrz o udostępnienie sali w jednostkach podległych Burmistrzowi Zwolenia  w celu zorganizowania spotkania z Ministrem Sportu. Nie spotkaliśmy się także z oficjalnym zaproszeniem na owe spotkanie z Ministrem w Zwoleniu, jedyne jakie było ogólnie dostępne dotyczyło spotkania w Przyłęku, na które zapraszał kandydat na Wójta Gminy Przyłęk.

 

 

 

 

Burmistrz zaprasza

<p>Arkadiusz Sulima</p>

Arkadiusz Sulima

Przyjęcia interesantów:

Urząd Miejski w Zwoleniu

Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
tel. 48 676-22-10
fax 48 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

kwiecień 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.