Logo Miasto Zwoleń

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 16107
W sumie: 89244

News

News zdjęcie id 668

Wielki festyn z okazji Dnia Dziecka!

06.06.2018

 

 

 

Wiele atrakcji zapewnili organizatorzy zwoleńskim maluchom na Wielkim Festynie z okazji Dnia Dziecka, który w tym roku odbył się w niedzielę, 3 czerwca na Orliku. O dobrą zabawę wszystkich dzieci zadbał nie tylko realizator wydarzenia - Dom Kultury, ale również wielu współorganizatorów. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i konkursów z nagrodami

 

Oficjalnego otwarcia imprezy pod hasłem „Dzień Dziecka z Biało-Czerwoną” dokonali: organizatorzy, współorganizatorzy oraz sponsorzy, wszyscy życzyli dzieciom beztroskich chwil i wiele uśmiechu.

 

 

W imieniu Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej wiele ciepłych słów do najmłodszych mieszkańców skierowała Bernadeta Woźniak.

 

Wydarzenie poprowadzili pracownicy Domu Kultury: Ewa Bulzacka i Krzysztof Małek.

 

 

Wielu emocji najmłodszym dostarczyły wystrzeliwane z procy kule. Dziecko, któremu udało się taką kulkę złapać otrzymywało cenną nagrodę. Oprócz kolorowych kul w stronę publiczności „leciały” także piłki, również wymienne na nagrody niespodzianki.

 

 

Podobnie, jak w latach ubiegłych dużym zainteresowaniem zarówno tych młodszym, jak i starszym dzieci cieszył się konkurs główny z nagrodami ufundowanymi przez Burmistrz Zwolenia Bogusławę Jaworską oraz Starostę Zwoleńskiego Waldemara Urbańskiego.

 

 

Dzień Dziecka uświetniły występy przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej ze Zwolenia. Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpiły również grupy działające w zwoleńskim Domu Kultury.

 

 

Tradycyjnie dzieci ustawiały się w kolejkach do punktów malowania twarzy. W tym roku malowaniem dziecięcych buziek zajmowały się panie bibliotekarki z Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej oraz panie z Wioski Indiańskiej, zorganizowanej przez Publiczną Szkołę Podstawową w Zwoleniu.

 

Dużym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi cieszył się konkurs przygotowany przez Państwową Straż Pożarną.

 

W trakcie trwania festynu odbywało się wiele imprez towarzyszących, na które zapraszali współorganizatorzy. Ciekawe animacje i konkursy dla najmłodszych przygotowali: Grupa Kobiet Kreatywnych, Policja, Wioska Indiańska i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna. Grupa Kobiet Kreatywnych zaprosiła wszystkich uczestników do udziału w budowie Kapsuły Czasu, która zostanie otworzona za 7 lat w czasie obchodów 600-lecia narodzin Zwolenia.

 

O najmłodszych pamiętali również przedstawiciele Młodych Ludowców. To właśnie w organizowanym przez nich konkursie można było wygrać rower.  Wielką atrakcją były także darmowe dmuchane zjeżdżalnie.

 

 

 

 

Burmistrz zaprasza

<p>Arkadiusz Sulima</p>

Arkadiusz Sulima

Przyjęcia interesantów:

Urząd Miejski w Zwoleniu

Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
tel. 48 676-22-10
fax 48 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

czerwiec 2019
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.