Logo Miasto Zwoleń

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 13702
W sumie: 202526

News

News zdjęcie id 515

Niesamowita przygoda ośmiolatki! Iga Grzeszczyk była Panią Burmistrz Zwolenia

05.12.2017

 

 

 

 

 

 

Iga Grzeszczyk, uczennica 3 klasy Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu zarządzała przez dwa dni Gminą Zwoleń. Fotel gospodarza Gminy Zwoleń wylicytowała wspólnie z rodzicami podczas tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dla nowej Pani Burmistrz były to niewątpliwie bardzo pracowite dni, w trakcie których między innymi zwiedziła urząd, spotkała się z kierownikami wszystkich referatów, z delegacją ze swojej szkoły a także odwiedziła Publiczne Przedszkole w Zwoleniu oraz wręczała puchary i dyplomy zwycięzcom Andrzejkowego Turnieju rozegranego w Publicznej Szkole Podstawowej w Zwoleniu. Wielkim przeżyciem dla Burmistrz Igi był niewątpliwie udział w XV Słodkich Mikołajkach.

Urzędowanie Iga rozpoczęła w piątek, 1 grudnia o godzinie 8 rano, a zakończyła w sobotę, udziałem w XV Słodkich Mikołajkach.  Przez cały czas nowej Pani Burmistrz towarzyszyła asystentka – obecna Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska.

 

Symboliczny klucz do gabinetu Iga Grzeszczyk otrzymała z rąk Burmistrz Zwolenia Bogusławy Jaworskiej, przewodniczącego Rady Miejskiej Pawła Sobieszka oraz Zastępcy Burmistrz Zwolenia Włodzimierza Kabusa. 

 

Pani Burmistrz WOŚP uczestniczyła w spotkaniu z kierownikami wszystkich referatów. Kierownicy poinformowali burmistrz Igę o swoich obowiązkach. Spotkaniu przewodniczyła obecna Burmistrz Zwolenia Bogusława Jaworska.

 

Zastępca Burmistrz Zwolenia Włodzimierz Kabus oprowadził burmistrz Igę po budynku urzędu. Iga nie tylko odwiedziła wszystkich pracowników, ale także zapoznała się z ich obowiązkami.

 

Nową panią burmistrz odwiedziła delegacja z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zwoleniu. Uczniowie na ręce burmistrz złożyli prośbę o dofinansowanie kosztów wycieczki. Burmistrz Iga przyjęła interesantów w salce konferencyjnej.

 

Ważnym punktem w urzędowaniu Burmistrz Igi, była wizyta u przedszkolaków w Publicznym Przedszkolu w Zwoleniu. Burmistrz Iga wraz z asystentką Burmistrz Zwolenia Bogusławą Jaworską nie tylko odwiedziły maluchów, ale również obdarowały ich słodkościami.

 

Burmistrz WOŚP Iga Grzeszczyk odwiedziła także Publiczną Szkołę Podstawową w Zwoleniu, gdzie wręczała puchary i dyplomy zwycięzcom Andrzejkowego Turnieju.

 

Wielkim przeżyciem dla Burmistrz Igi był udział w XV Słodkich Mikołajkach, gdzie wspólnie z Burmistrz Zwolenia Bogusławą Jaworską obdarowywała dzieci słodkościami i prezentami.

 

 

 

.

 

Burmistrz zaprasza

<p>Bogusława Jaworska</p>

Bogusława Jaworska

Przyjęcia interesantów:

Urząd Miejski w Zwoleniu

Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
tel. 48 676-22-10
fax 48 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

październik 2018
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.