Logo Miasto Zwoleń

menu

Licznik odwiedzin

W tym miesiącu: 21390
W sumie: 250876

News

KONKURS "NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2019"

07.01.2020

2 stycznia 2020 roku ruszył konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2019 Roku” który potrwa do 31 stycznia 2020 roku. Mieszkańcy mogą po raz kolejny oddać swój głos na najlepszego ,najpopularniejszego dzielnicowego powiatu zwoleńskiego.

Dzielnicowy jako policjant pierwszego kontaktu, odgrywa bardzo ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną. W znacznym stopniu decyduje również o poziomie poczucia bezpieczeństwa osobistego mieszkańców danej miejscowości.

Mając na uwadze zacieśnienie współpracy Policji ze społeczeństwem i podnoszenie skuteczności działań dzielnicowego, wyróżnienie rangi jego służby, a także poszerzeniu wiedzy mieszkańców o roli policjantów pierwszego kontaktu, prosimy Państwa o wzięcie udziału w konkursie.

Również na stronie internetowej KWP z/s w Radomiu podstrona KPP Zwoleń widnieją opublikowane wizerunki dzielnicowych z przydzielonym rejonem służbowym.

Ankiety będzie można wypełnić w każdym Urzędzie Gminy jak również w Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu. 

W rywalizacji uczestniczyć będzie siedmiu dzielnicowych:

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 1:

 st. asp. Sławomir Markowski

Rejon służbowy nr I: ulice: Batalionów Chłopskich, Boczna, Bogusza, Chopina, Dojazdowa, Kopciucha, Kopernika, Kościelna, Kwiatowa, 11-go Listopada, Lubelska, Ks. Packa, Parkowa, Perzyny, Pionkowska, Północna, Różana, Sienkiewicza, Sikorskiego, Słowackiego, Sportowa, Staropuławska, Świerkowa, Wojska Polskiego, Wyszyńskiego, Żytnia oraz miejscowości: Atalin, Cyganówka i Podzagajnik.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 2:

sierż. szt. Konrad Karasiński

Rejon służbowy nr II: ulice: Andersa, Św. Anny, Armii Krajowej, Bulwar Targowy, Cielątki, Cmentarna, Czachowskiego, Długa, Dobra, Gotardowa, Graniczna, Hubala, Al. Jana Pawła II, Św. Jana, Jagiełły, Kilińskiego, Kochanowskiego, Pl. Kochanowskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Krakowska, Krótka, 550-lecia, Leśna, Ludowa, 3-go Maja, Mała, Mickiewicza, Miła, Moniuszki, Niecała, Partyzantów, Podłęczna, Al. Pokoju, Południowa, Prosta, Puławska, Reja, M.C. Skłodowskiej, Szkolna, Targowa, Torfowa, Traugutta, Ważyka, Wesoła, Wiślana, Wolska, Żeromskiego oraz miejscowości: Zielonka Nowa i Zielonka Stara.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 3:

 asp. szt.  Piotr Hebdziński

Rejon służbowy nr III: Barycz Nowa, Barycz Stara, Barycz Kolonia, Bożenczyzna, Celestynów, Drozdów, Filipinów, Helenów, Helenówka, Jasieniec Kolonia, Jasieniec Solecki, Jedlanka, Józefów, Karczówka, Karolin, Kopaniny, Koszary, Linów, Ługi, Melanów, Męciszów, Michalin, Mieczysławów, Miodne Gajówka, Miodne Leśniczówka, Mostki, Motorzyny Leśniczówka, Niwki, Osiny, Ostrowy, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Pałki, Sosnowica, Strykowice Błotne, Strykowice Górne, Strykowice Podleśne, Sycyna Południowa, Sycyna Północna, Sycyna Kolonia, Sydół, Szczęście, Wacławów, Wólka Szelężna, Zastocze.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 4:

 asp. szt.  Rafał Pastuszka

Rejon służbowy nr IV: Czarnolas, Stanisławów, Świetlikowa Wola, Ługowa Wola, Jadwinów, Łuczynów, Władysławów, Jabłonów, Wygoda, Kuszlów, Chechły, Florianów, Helenów, Teodorów, Piątków, Bierdzież, Biały Ług, Ługi, Filipinów, Józefów, Paciorkowa Wola Stara, Paciorkowa Wola Nowa, Policzna, Dąbrowa Las, Patków, Franków, Antoniówka, Wilczowola, Andrzejówka, Wojciechówka, Annów, Aleksandrówka, Wólka Policka, Gródek, Zawada Stara, Zawada Nowa, Helenówka.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 5:

asp. szt.  Wojciech Grzybowski

Rejon służbowy nr V: Babin, Grabów, Lipiny, Okrężnica, Przyłęk, Ruda, Stefanów, Wysocin, Załazy, Zamość Stary, Lucimia, Andrzejów, Baryczka, Rudki, Mszadla Nowa, Mszadla Dolna, Mszadla Stara, Las Szlachecki, Łagów, Wólka Łagowska, Pająków, Ławeczko Nowe, Ławeczko Stare, Łaguszów, Helenów, Ignaców, Krzywda, Kulczyn, Wólka Zamojska, Zamość Nowy

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 6:

asp. szt. Dariusz Chołuj

Rejon służbowy nr VI: Bartodzieje, Borki, Brzezinki Nowe, Brzezinki Stare, Janów, Julianów, Józefów, Kazimierzów, Lucin, Podzakrzówek, Rawica Kolonia, Rawica Józefatka, Rawica Stara, Rawica Nowa, Tczów, Tynica, Wilczy Ług, Wincentów.

DZIELNICOWY OBSŁUGUJĄCY REJON 7:

 mł. asp.  Anna Posłuszna

Rejon służbowy nr VII: Dębnica, Dębniak, Borów, Kazanów, Kopiec, Kowalków Wieś, Kowalków Kolonia, Kroczów Mniejszy, Kroczów Większy, Miechów Kolonia, Miechów Wieś, Niedarczów Dolny Kolonia, Niedarczów Dolny Wieś, Niedarczów Górny Kolonia, Niedarczów Górny Wieś, Ostrownica Kolonia, Ostrownica Wieś, Ostrówka, Osuchów, Ruda, Wólka, Zakrzówek Kolonia, Zakrzówek Wieś.

 

.

 

Burmistrz zaprasza

<p>Arkadiusz Sulima</p>

Arkadiusz Sulima

Przyjęcia interesantów:

w sprawach skarg i wniosków -
w poniedziałki w godz. 1530-1600

w pozostałych sprawach -
w czwartki w godz. 1000-1400

Urząd Miejski w Zwoleniu

Plac Kochanowskiego 1
26-700 Zwoleń
tel. 48 676-22-10
fax 48 676-24-18
e-mail: sekretariat@zwolen.pl

Zobacz również

wersja językowa

Kalendarz

styczeń 2020
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Ni
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Zegar

  • :
  • :
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.